Agencje, które mają w swojej ofercie sieć własnych miejsc reklamowych rozlokowaną na jakimś skupionym obszarze (np. województwa czy miasta) oraz te, które działają na terenie całej Polski, a nawet zagranicą, mogą skorzystać z atrakcyjnej propozycji naszego serwisu.

Przygotowaliśmy obszar na stronie głównej, w którym zostaną umieszczone szybkie linki przekierowujące do ofert wybranego użytkownika. Te agencje, które będą posiadały największą sieć punktów reklamowych dodaną do portalu, będą posiadały własny odnośnik, który przeniesie użytkownika wprost ze strony startowej do całościowej oferty agencji.

Zakładamy, że takich odnośników nie będzie wiele. Wynika to z oczywistych względów ograniczonej ilości miejsca na stronie głównej oraz aspektów estetycznych (czytelność i przejrzystość strony). Kładziemy nacisk na wysoką estetykę, ergonomię, funkcjonalność i prestiż serwisu. Dlatego też znalezienie sie w tym gronie będzie na pewno zauważone przez internautów

Co trzeba zrobić, aby trafić na stronę główną? Wystarczy wprowadzić swoją sieć punktów reklamowych i zgłosić nam ten fakt.