Start >> Forum >> Zlecenia >> Szukamy darmowych miejsc reklamowych na plandeki z inicjatywa spoleczną przeciwko geoinzynierii i manipulacji pogodą

[ Cytuj ]
Witamy Panstwa,
Pisze jako członek grupy z inicjatywa spoleczna Stop Chemtrails nad Polską ! , mozna nas znalezc na FB pod wskazaną nazwą. Jest nas około 10 tys osób, które zaniepokojone są akcjami geoinzynierii jaka prowadzona jest nad naszymi głowami.
Inicjatywy takie jak ta powstały we wszystkich prawie Panstwach w Europie , także w Ameryce , Australii.
Na youtube znajdziecie Panstwo mnóstwo materiałow na ten temat. Takze na naszej grupie, gdzie publikujemy dokumentacje z obszarów Polski, które były opryskiwane.
W krócie chodzi o to, że jestesmy pozbawiani światła słonecznego pod pozorem zmniejszenia promieniowania słonecznego aby uniknąc rzekomego przegrzewania się kuli ziemskiej. Zeszłoroczne upały i szusza w Polsce były pierwszymi oznakami manipulacji pogodą. Co oznacza brak światła słonecznego nie muszę Panstwu chyba tłumaczyc.
Dlatego postanowilismy zwiększać świadomość społeczną i informowac ludzi żeby zaczeli reagować zanim będzie za pózno.
Mamy juz pare form reklam na terenie Polski. Prosimy kazdego z dawców powierzchni rekalmowych, któremu nie obca jest ekologia i przyszlosc ludzkości , kraju o udostepnianie darmowe Waszych powierzchni pod nasze reklamy, kiedy stoja puste. Moze byc to okres nawet miesiąc czasu. Szukamy każdej powierzchni od billboardów do ogrodzen. Wszelka pomoc w tym temacie naprawdę mile widziana. Zacznijmy coś drodzy Panstwo zmieniac w naszym kraju na lepsze.

Katarzyna Lewicka
prosze o kontakt na ponizszy email : lewicka7@gmail.com

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher