Start >> Forum >> Zlecenia >> Szukam miejsc na reklamę w Warszawie

[ Cytuj ]
Szukamy kilkudziesięciu miejsc na banery z reklamą antykwariatu w Warszawie lub w obrzeżach Warszawy . Średnia wielkość baneru od 1 m2 do 5-10 m2 , proponujemy ceny od 50 do 400 zł za cały baner miesięcznie, cena zależy od natężenia ruchu pieszego lub samochodowego. Ceny uzgadniamy bezpośrednio po obejrzeniu i ocenie miejsca. Umowy na 6, 12 lub więcej miesięcy lub bez umów. Proszę o kontakt :

505 330 119 lub biuro@gando.pl
[ Cytuj ]
Jestem właścicielem działki w Żyrardowie, teren jest doskonale skomunikowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.719 Warszawa - Skierniewice w bliskim sąsiedztwie głównej arterii miasta (ul. 1 Maja), drogi krajowej nr 50 i drogi ekspresowej A1. Świetne położenie działki na wystawienie banerów z reklamą o każdym wymiarze.
[ Cytuj ]
Witam

Preferujemy miejsca mniej oddalone od Warszawy , ale za około dwa tygodnie udaję się do Skierniewic wiec mogę obejrzeć to miejsce. Proszę powiedzieć jaką sumą jest Pan zainteresowany za baner miesięcznie?


Pozdrawiam.
[ Cytuj ]
Witam,

Powiedzmy gdzieś w granicach 300 zł.za duza reklame

Pozdrawiam
[ Cytuj ]
WITAM
POSIADAM DZIAŁKĘ UL.OSTRÓDZKA 146,PRZY SAMEJ SZKOLE I PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM,WIĘC RUCH DOŚĆ SPORY.NA DZIAŁCE PRĄD WIĘC ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODŚWIETLENIA BANERU.POLECAM
OLSZEWSKI TADEUSZ
604108888
[ Cytuj ]

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher