Start >> Forum >> Zlecenia >> Poszukuje miejsc na reklame w calej Polsce

[ Cytuj ]
Poszukuje miejsc w calej Polsce na zamontowanie ekranu led.
Wymagania:
-powierzchnia o min.wymiarach 295x130cm
-parter budynku
-miejsce w wewnatrz np.witryna
Oferuje:
-darmowa reklame
-procentowy udzial w zyskach
Oferty prosze skladac na olga_bart@wp.pl
[ Cytuj ]
Duża ściana pod reklamę na dużym skrzyżowaniu na trasie Gdańsk-Łódź. Główny wjazd do Łodzi. Trasa do Manufaktury, Portu Łodź, IKEA, Praktikera, TESCO ,Dworca Kaliskiego. Idealne miejsce dla reklamy dużych marketów. Idealne pod ekran LED. Bardzo duże natężenie ruchu we wszystkich kierunkach. Miejsce reklamowe również atrakcyjne dla mieszkańców Zgierza - główny dojazd do osiedla 650 lecia. Przy budynku przystanek tramwajowy i autobusowy. Naprzeciwko szkoła, duży stadion sportowy i ciąg pawilonów handlowych. Jestem otwarty na inne propozycje wykorzystania ściany/terenu. Możliwość wystawienia faktury VAT.Wymiary ściany szerokość 10 m wysokość 8 metrów
[ Cytuj ]
Witam proszę sprawdzić moje ogłoszenie może Państwa zainteresuje :)
[ Cytuj ]
Proszę o Państwa nr telefonu na marcin@digicom.com.pl w celu ustalenia szczegółów.
[ Cytuj ]
Witam, mam dzialke bezposrednio przylegla do autostrady A2 (obodnica Mińska Maz) km ok 533+000 w sasiedztwie wezla zjazdowo/wjazdowego. Szer. dzialki ok 30 m, widocznosc w kazdym kierunku ruchu b. dobra. Mozna na niej posadowic tablice reklamowa dowolnej wielkosci.

kontakt:
tomekunka@wp.pl
tel. 510-373-752
Na prosbe moge przeslac wspolrzedne geograficzne oraz wykonac zdjecia.
[ Cytuj ]
Witam
Posiadam atrakcyjne działki pod reklamę . Działki położone są po obu stronach nowo wybudowanej drogi w miejscowości Biała Podlaska , woj.lubelskie, zjazd z ronda przy ul. Sidorskiej w kierunku Terespola . Działki szer. ok 16 m , możliwość postawienia dużej reklamy . Droga przy której położone są działki jest bardzo dobrze oświetlona . Cena do uzgodnienia ,

Kontakt
e-mail: mireczka.k@onet.eu
lub telefon 605-154-901
[ Cytuj ]
Witam posiadam ciekawe miejsce na reklamę na działce znajduje się energia elektryczna działka znajduje się przy ściezce rowerowrj i rownolegle przy drodze stargard szczecinski -Goleniow cena w zależnośći od wielkości reklamy zdięcia działki moge przesłac na poczte pozdrawiam f790@o2.pl
[ Cytuj ]
Witam,
sciana szczytowa 4-pietrowej kamienice w centrum Katowic, doskonała widoczność, szczegóły; 507 481 701
[ Cytuj ]
Wydzierżawię duże miejsce na placu parkingowym pod konstrukcję telebimu ledowego i billboardu z podswietleniem halogenowym w Kielcach. Widok reklam na Real i Praktiker. Wiecej informacji szczegółowych pod nr tel 888 444 085
[ Cytuj ]
Witam, mam miejsce pod reklamę w Bydgoszczy na ul. Ujejskiego. Między Rondem Toruńskim a szpitalem Biziela. To są Rodzinne ogrody działkowe. Proszę o kontakt pod nr. 790834461. Pozdrawiam

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher