Start >> Forum >> Miejsca reklamowe >> Wynajem miejsca pod reklamę ..kilka pytań :)

Witam wszystkich .Postanowiłem poszukać porad,poczytać waszych opinii w kwestii która zaprząta aktualnie moja głowę Posiadam działkę w bardzo atrakcyjnym miejscu bo przy samej plaży w otwieranym już za 2 miesiące nowym zalewie.
Działka jest już ogrodzona i ma ok 2,500 metrów kwadratowych .Będę wykorzystywał tylko jej połowę pod swój biznes ,a druga połowa ma być nie zagospodarowana ,przysłowiowo będzie na niej trawka rosła Wpadłem na pomysł aby wykorzystać to że działka jest w tak idealnym miejscu i wynajmować swoje ogrodzenie ok 50 metrów płotu na reklamy.Na tej części działki też mógłbym postawić duże stojące miejsca na reklamę,coś w stylu dużych bilbordów . Z tym że na razie to wszystko jest w mojej głowie i nie wiem nawet czy jest to opłacalny interes i ile można żądać za taką reklamę.Może ktoś z was miał już z tym do czynienia i wynajmował takie miejsca na reklamę swojej firmy lub może wy wynajmujecie komuś Będę wdzięczny za wszystkie opinie,rady sugestie. Nurtują mnie pytania kwestii takiej czy trzeba mieś na to jakieś specjalne pozwolenia i w jaki sposób ewentualnie można pozyskać reklamodawców ?
Jeśli coś wiecie to piszcie chłopaki i dziewczyny Pozdro 4All

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher