Start >> Forum >> Zlecenia >> SZUKAM POWIERZCHNI REKLAMOWYCH W KŁODAWIE I ŁOWICZU!

[ Cytuj ]
PILNIE POSZUKUJĘ POWIERZCHNI REKLAMOWYCH POD WYNAJEM W MIEJSCOWOŚCIACH KŁODAWA I ŁOWICZ. PROSZĘ O KONTAKT!
[ Cytuj ]
PILNIE POSZUKUJĘ POWIERZCHNI REKLAMOWYCH POD WYNAJEM W MIEJSCOWOŚCIACH KŁODAWA I ŁOWICZ. PROSZĘ O KONTAKT!
Chciałabym przedstawić ofertę i zaproponować Państwu współpracę z naszą firmą polegającą na umieszczeniu reklamy Państwa na naszym telebimie (12, 58 m²)
Telebim jest bardzo ciekawą formą prezentowania na bieżąco aktualnych gazetek promocyjnych . Forma taka jest także dużo tańsza niż produkcja i kolportaż gazetek w miejscowościach mniejszych, gdzie tak naprawdę praktycznie nie docierają takie gazetki.

Telebim znajduje się przy trasie krajowej nr 14 Łódź ( 25 km)- Warszawa( 110 km) , 9 km od Strykowa oraz 20 km od Łowicza w miejscowości Głowno na skrzyżowaniu ulic Sosnowej i Kopernika.
Umiejscowienie telebimu gwarantuje wysoką oglądalność reklam . Co gwarantuje skuteczne dotarcie do lokalnych i mieszkańców okolicznych miast jak i skuteczną ogólnopolską reklamę dla podróżujących trasą Warszawa-Łódź.

Ekran reklamowy Led to unikalny nośnik reklamy zewnętrznej, obraz jest bardzo dobrze widoczny o każdej porze jak i w każdych warunkach atmosferycznych.
Telebimy przyciągają swoją atrakcyjnością, przykuwają uwagę swoim dynamicznym pełnym kolorów obrazem, co jest główną przyczyną, że taka reklama jest niezwykle skuteczna. Daje także możliwość aktualizacji danych, podmiany materiału reklamowego w każdej chwili pod czas trwania kampanii reklamowej bez dodatkowych kosztów produkcji, co nie jest możliwe przy tradycyjnym billboardzie.
Istnieje możliwość zmian w treści wyświetlanej oferty, w każdej chwili, bez dodatkowych jakichkolwiek kosztów. Godziny emisji reklam od 7 do 22 codziennie.

Bardzo proszę o zapoznanie się z ofertą, w razie pytań proszę o kontakt.
W cenniku zawarte są spoty reklamowe o długości 10, 15 i 30 sekund, istnieje również umieszczenie krótszego spotu 5 sekundowego.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.
Cennik wyślemy po kontakcie.
telebimglowno@interia.pl
601257956

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher