Start >> Forum >> Zlecenia >> Poszukiwane miejsce pod reklamę w Warszawie

[ Cytuj ]
Witamy

Firma Premium-DS poszukuje atrakcyjnych miejsc pod reklamę. Interesują nas działki zlokalizowane przy ulicach o dużym natężeniu ruchu pojazdów i pieszych, z możliwością widocznej ekspozycji reklamy.

W razie kontaktu prosimy o kontakt pod nr. tel. 668 283 432
[ Cytuj ]
Witam. Mam do wynajęcia BALKON pod REKLAMĘ. Znajduje się on na szóstym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji - codziennie przejeżdża lub przechodzi tędy tysiące osób. Balkon znajduje się na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej przy trasie autobusów i tramwajów linii miejskiej jak i również w pobliżu Targowiska BANACHA. Blok usytuowany jest pod kątem do skrzyżowania co gwarantuje dobrą widoczność dla ulicy Grójeckiej i Bitwy warszawskiej. Wymiary barierki na balkonie to ok. 3,5 x 1,1 m. Istnieje możliwość instalacji reklamy podświetlanej.Cena do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt 669 666 366. Jeżeli będzie trzeba prześlę na e-mail zdjęcie. Proszę dzwonić w godz. 8.00 - 19.00 cały tydzień.
[ Cytuj ]
Oferuję wynajęcie miejsca pod banner oraz pod billboard na działce położonej w miejscowości Michałów-Reginów k/Legionowa w kierunku na Warszawę, w odległości 5 metrów od drogi krajowej nr 61: Warszawa - Augustów, prowadzącej do granicy z Litwą i Białorusią. Jest to trasa o całorocznym, bardzo dużym natężeniu ruchu, niezależnie od pory dnia. Kontakt tel. 608-085-006

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher