Start >> Forum >> Zlecenia >> Tablic w Łodzi i województwie łódzkim pod wynajem szukam.

[ Cytuj ]
Tablic w Łodzi i województwie łódzkim pod wynajem szukam.
Oferta długoterminowa.
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o zostawienie namiarów.

Pozdrawiam
M
[ Cytuj ]
moge dac auto pod reklame. jezdze po calej polsce.czesto sa to imprezy sportowe.takze poznan zielona gora 501 959 442 auto 2007r
[ Cytuj ]
mam miejsca na reklamę wielkoformatową w centrum Łodzi.
Dobre położenie komunikacja piesza i samochodowa 721 806 378
[ Cytuj ]
mam też miejsca na płotach i budynkach w Łodzi okolice Piotra Skargi, Piłsudskiego
jest też możliwość reklamy na drukach (np. faktura) lub w budynkach biurowych 721 806 378
[ Cytuj ]
Miejsce pod reklamę w samym centrum Radomska. Kontakt: 512 116 167
[ Cytuj ]
witam, posiadam działkę przy drodze krajowej nr 14 w Lututowie, jest tu bardzo duże natężenie ruchu
nr telefonu 514 707 536
[ Cytuj ]
Działka przy trasie w Srocku.nr telefonu 603532089
[ Cytuj ]
witam, przyjme reklame w konstantynowie lodzkim, na ulicy laczacej droge wojewodzka z powiatowa.
kontakt: 509 082 713
zapraszam!
[ Cytuj ]
posiadam działkę przy aktualnie przebudowywanej drodze nr 8 warszawa- katowice niedaleko węzła z A1,średnie natężenie ruchu ponad 30 tysięcy samochodów na dobę, miejsce na dwustronny ( kierunek warszawa, kierunek katowice ) wielkoformatowy bilbord, możliwość podłączenia oświetlenia
dzierżawa lub wykup miejsca na stałe.
kontakt Paweł tel 600 375 883 lub @ pawel.pirek@wp.pl
[ Cytuj ]
Jestem w posiadaniu dwóch miejsc pod dowolne powierzchnie reklamowe (również reklama wielkoformatowa).
Pierwsza przy drodze krajowej 1 w miejscowości Słowik, 2 km od węzła autostradowego ,,Emilia", 15 km od Łodzi w bardzo widocznym miejscu o ogromnym natężeniu ruchu.
Druga lokalizacja to działka bezpośrednio przylegająca do autostrady A2-1km od węzła autostradowego Emilia.
Zainteresowanych proszę o kontakt
kuzan@op.pl

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher