Start >> Forum >> Zlecenia >> Szukam działki pod reklamę 30mx10m, tylko główne drogi

[ Cytuj ]
Tylko przy głównych drogach krajowych 2 pasmowych oraz przy autostradach. Musi być miejsce na dużą konstrukcję 30 m x 10 m. Proszę o oferty wraz z ceną i lokalizacją. zdjęcia mile widziane.
[ Cytuj ]
działka dobrze widoczna z nowo otwartego wiaduktu nad budowaną autostradą A1, przy tzw.łączniku drogi krajowej nr 78 w Celinach w pobliżu portu lotniczego w Pyrzowicach
[ Cytuj ]
działka dobrze widoczna z nowo otwartego wiaduktu nad budowaną autostradą A1, przy tzw.łączniku drogi krajowej nr 78 w Celinach w pobliżu portu lotniczego w Pyrzowicach.
cena do uzgodnienia. kontakt e-mail wiosna.54@o2.pl
[ Cytuj ]
Witam

Mam możliwość umieszczenia takiej reklamy przy trasie Częstochowa Katowice w odległości 25 km od Katowic . Działka duża czysta .
Cena do uzgodnienia .

Proszę o kontakt 662-195-067 lub przemyslaw_paszewski @o2.pl .
Mogę podesłać zdjęcia.

Pozdrawiam
[ Cytuj ]
Witam -krajowa 7 Kraków-Zakopane obwodnica Myślenic,przepustowość ruchu wg pomiaru z 2010 roku przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad 21411przejazdów/dobę.Umiejscowienie w stylu a la amerykański
napis na wzgórzach Hollywood.
andrzejewski1@onet.pl
pozdrawiam
[ Cytuj ]
Witam -krajowa 78 Siewierz-Tarnowskie Góry w miejscowości Celiny( w pobliżu portu lotniczego Pyrzowice)duża działka tuż przy zjeździe z tzw.łącznika drogi krajowej 78 z wiaduktem nad budowaną autostradą A1.Wiadomość wiosna.54@o2.pl telefon 506 905 306, mogę przesłać zdjęcie.
pozdrawiam

[ Cytuj ]
Witam -krajowa 78 Siewierz-Tarnowskie Góry w miejscowości Celiny( w pobliżu portu lotniczego Pyrzowice)duża działka tuż przy zjeździe z tzw.łącznika drogi krajowej 78 z wiaduktem nad budowaną autostradą A1.Wiadomość wiosna.54@o2.pl telefon 506 905 306, mogę przesłać zdjęcie.
pozdrawiam

[ Cytuj ]
działka przy nowej S7 KRAKÓW WARSZAWA w miejcsowosci Gózd gm.łączna tel.663530431 zdjecia na mejla moge wysłac
[ Cytuj ]
Posiadam działkę oraz bardzo dużą ścianę budynku tuż przy zjeżdzie zautostrady A4 w miejscowości Godzieszów.Kontakt leszek-prygiel@wp.pl
[ Cytuj ]
Posiadam działkę przy DK 43 miejscowość Gruszewnia. gm Kłobuck kontakt 663-719-784

Odpowiedz

© 2008-2018 Natcam.pl, Created & Designed by Natcam.pl.
Pomoc | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Spam Catcher